Lubisz wieczorem, przy dobrej kawie, podarować sobie chwilę tylko dla siebie? Często przeglądasz zasoby Internetu? Warto zapamiętać ten adres – KobietaMag.pl. Dlaczego? Nie jest to jedynie kolejny, podobny do innych, typowy serwis dla kobiet. Znajdziemy tu co prawda różnorodne kategorie, a w nich artykuły, analizy i inne materiały bliskie niemal każdej kobiecie – ale to nie wszystko.

kobietamag.pl
KobietaMag.pl to propozycja dla kobiet aktywnych i na takie też Czytelniczki stawia – przyzwyczajone do interaktywności, a więc nie tylko do biernego czytania, ale również bezpośredniego udziału w życiu internetowych serwisów.

Magazyn lifestylowy? Tak. Poradnik? Oczywiście. Inspiracja? Zawsze… ale jest coś jeszcze – Klub Urody i testerki, czyli potencjalnie – każda z nas!

KobietaMag.pl stara się nie tylko dotrzymać kroku nowoczesnej kobiecie, ale również motywować ją do pozytywnych zmian, wspierać, angażować. A jak to robi?

Świat Kobiet

Rozległy i różnorodny. Od Mody, Urody, przez Kuchnię, Zdrowie, Seks i Miłość, Dziecko, Rodzinę, do Jestem Eko. Wszystkie aspekty codzienności, ale również tych dni, które są niezwykłe i świąteczne.

KobietaMag.pl proponuje wiele tematów i różnych punktów widzenia – porady specjalistów, historie kobiet znanych i mniej znanych, ale nietuzinkowych, które poprzez swój przykład potrafią zainspirować do wprowadzenia zmian.

Dlatego KobietaMag.pl to nie tylko magazyn o urodzie życia, ale również o jego trudniejszych aspektach. Wiele cennych informacji i porad znajdziemy chociażby w dziale Prawa kobiet, interesujące artykuły czekają zawsze w kategorii Psychologia.

Jeśli wydaje Ci się, że finanse, nawet te osobiste, nie są Twoją mocną stroną – najwyższy czas zmienić taki punkt widzenia na bardziej racjonalny i po prostu zacząć wdrażać cenne wskazówki bezpośrednio do swojego domowego budżetu.

Z pewnością okaże się, że już po miesiącu, a tym bardziej po kilku, bez większych wyrzeczeń, poprawimy stan swoich oszczędności, racjonalizując wydatki i sensownie pomnażając posiadany kapitał albo nie zapożyczając się niepotrzebnie i ponad miarę.

Sprawdź jak to się robi – dział Kariera i finanse – podpowie również jak radzić sobie na niełatwym polskim rynku pracy. A może czas postawić na siebie i spróbować swoich sił w biznesie?

KobietaMag.pl – kobieta kreatywna

Kreatywna każdego dnia? W domu, w pracy, na uczelni, na spacerze, koncercie, wycieczce? Dlaczego nie? Czasem wystarczy dać się zainspirować – nowymi trendami w modzie, stylizacji, fryzjerstwie – by zupełnie zmienić swój wizerunek i nauczyć się radości z zabawy kolorami.

Z kolekcjami prezentowanymi na KobietaMag.pl na pewno dasz się ponieść drzemiącej w Tobie wyobraźni!

Podobnie zyskać może Twoja kuchnia – wystarczy wprowadzić kilka modyfikacji, żeby na naszych talerzach naprawdę zagościł uśmiech.

Jedzenie lżejsze, bardziej kolorowe – domowa karta dań obfitująca w warzywa i owoce? Specjały i delikatesy na różne okazje? To wcale nie musi być trudne.

A jeśli stawiasz na styl eko – na pewno ucieszą Cię przykłady własnoręcznych, designerskich realizacji – odwiedź dział DIY i spróbuj swoich możliwości jako dekoratorka wnętrz, stylistka i architekt krajobrazu.

Przyjmij zaproszenie do Klubu Urody KobietaMag.pl

Stałe czytelniczki doskonale wiedzą, że KobietaMag.pl nie jest gołosłowna i naprawdę premiuje aktywność. Od początku istnienia portalu internautki dzielące się z innymi swoimi uwagami na temat prezentowanych w serwisie materiałów, komentujące artykuły, udzielające się w ramach Forum i Społeczności, mogą liczyć na specjalne punkty, którymi można dokonywać płatności na Aukcjach, w ramach których oferowane są atrakcyjne nagrody.

Ostatnio KobietaMag stała się jeszcze bardziej interaktywna – za sprawą wyjątkowego Klubu Urody. Zaproszone mogą się czuć wszystkie czytelniczki, szczególnie te, które chcą zostać testerkami. Jak to zrobić?

Wystarczy dać się poznać od tej bardziej aktywnej strony, czyli umieszczać ciekawe komentarze w serwisie. Autorki tych, które wyróżniają się jakością, zostaną zaproszone do zasilenia szeregów testerek.
Akces do programu można też zgłosić samodzielnie. Każda testerka otrzymuje jeden kosmetyk do wypróbowania. Na wyrażenie opinii ma następnie dwa tygodnie.

Opublikowanie opinii będzie się równało z przyjęciem do grona Zaufanych Testerek w Klubie Urody KobietaMag.pl.

A co dokładnie testujemy?

Wszelkiego rodzaju kosmetyki (z różnych półek) zarówno kolorowe, jak i pielęgnacyjne. Wszystkie opinie znajdziemy w działach: makijaż, pielęgnacja ciała, pielęgnacja paznokci i lakiery, pielęgnacja stóp, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja włosów i pozostałe.

Czy jest coś takiego jak pozytywny nałóg? Na pewno! Czytając często i dużo – zyskujemy. Wymieniając się poglądami i inspirując wzajemnie – również. Z takiego właśnie założenia wychodzi KobietaMag.pl.